Úvodní stránka > Aktuality > Začínají akce na veřejnosti

Začínají akce na veřejnosti

První parné dny začínajícího léta jsou jako každoročně ve znamení akcí, na kterých se můžete setkat s našimi vojáky. Brány kasáren se v celé republice na krátkou chvíli otevírají v rámci dětských dnů a nejinak to bude i u nás v Přáslavicích. V rámci posádky jsme si pro všechny zájemce připravili pestrý program složený z dynamických a statických ukázek zbraní techniky i výcviku našich vojáků. Doplňovat je budou mnohé další aktivity pro děti různého věku, projet se budou moci na koních zablbnout si ve skákacím hradu či si vyzkoušet lezeckou stěnu a řadu další zábavy připravené nejen pro ně, ale i jejich rodiče a vlastně všechny zájemce bez rozdílu, kteří naši posádku 10. června navštíví.

Ve stejný den se potom můžete s našimi vojáky setkat v areálu sanatoria v Klimkovicích, kde jsme spolu s jeho pracovníky připravili obdobnou akci v rámci dětského dne pořádaného na počest Lukáše Hirky našeho kolegy a kamaráda, který zde rehabilituje.

Tím ale výčet akcí, na kterých se s námi budete moci setkat, nekončí. 2. června se objevíme na armádním dni ve Valašském Meziříčí a 3. června pak proběhne Dětský den posádce Olomouc pořádaný na stadionu TJ Lokomotiva. Přijďte se za námi podívat, pokud vás zajímá naše práce a chcete se na ni podívat zblízka. Rádi vás uvidíme!

 

Pro připomenutí dalších akcí : klikněte zde

 

 

 

Nahoru